ALFA ROMEO ÇiftkurtlarJEEP Çiftkurtlar
Çiftkurtlar

Çiftkurtlar

Çiftkurtlar Grup 1951 yılında Necdet Çelik tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Müşteri memnuniyetinin ilk sırada yer aldığı Çiftkurtlar Grup’ta satış politikası da buradan hareketle müşteri odaklı yaklaşımlarla devam etmektedir. Bu ilke ile faaliyetlerine devam eden Çiftkurtlar, otomotiv tutkunlarının değişmeyen adresi olmuştur..

Otomotiv sektöründe Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini üstlenmiştir. Çiftkurtlar Grup aynı zamanda Mercedes-Benz yetkili servisi olarak yıllardır süre gelen güven ve üstün hizmet anlayışıyla Mercedes kullanıcılarının da hizmetindedir.

Sigorta sektöründe profesyonel konularında uzman müşteri temsilcileri ile birlikte sigortacılığın tüm branşlarında, yurt içi ve yurt dışında, dünyanın en güçlü reasürans şirketleri ile çalışan Axa Sigorta, Koç Allianz Sigorta, Ak Sigorta, İsviçre Sigorta, Ankara Sigorta, Başak Sigorta şirketlerinin A tipi yetkili temsilciliğini yapmaktadır.


Değerlerimiz
İşimizin uzmanıyız.

Çiftkurtlar Grup olarak işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en donanımlı uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. İş anlayışımızla fark yaratırız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız.

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

HIZLI ERİŞİM

Atatürk Oto Sanayi Sitesi No:352   Şişli İstanbul-Avrupa
0212 346 22 22  KIRMIZI HAT : 0532 365 55 71 - lajbayi@ciftkurtlar.com.tr